Koopzondag 6 april! (12:00u tot 17:00u)

Wij doen alleen aan Click & Collect (afhalen)

Mijn winkelwagen

|
Interieurstylist in regio Tilburg
Hoekbank met ronde hoeken ranke pootjes zwart en breed liggedeelte

Afstyling aan huis

Wat is er nu leuker dan een interieurstylist die met een bus vol mooie woonaccessoires jouw kant op komt en je interieur omtovert
tot een compleet plaatje? Alles wat je wil houden, reken je af via pin, terwijl wij de overige spullen weer met ons meenemen.

Volledige ontzorging

Persoonlijk & Direct contact met de styliste

Op de hoogte van de nieuwste trends

Onze werkwijze

STAP 1

Aanvragen

Nadat je jouw intake hebt aangevraagd via onze website, staat ons team klaar om je persoonlijk te bellen. We nodigen je uit om langs te komen in onze showroom in Oisterwijk, waar we je warm verwelkomen. 

Als bevestiging van je afspraak ontvang je een e-mail, waarin we je vragen om wat voorbereidend werk mee te nemen. Denk hierbij aan foto’s, een filmpje, een plattegrond, of inspiratiebeelden via bijvoorbeeld Pinterest. 

Op deze manier kunnen we samen een goed beeld vormen van jouw wensen en verwachtingen, en kunnen we jouw droominterieur realiseren!

afstyling aan huis jayley

STAP 2

Kennismaken

Bij ons in de winkel nemen we de tijd om elkaar beter te leren kennen. We bekijken samen de foto’s en filmpjes die je hebt meegebracht, en stellen de juiste vragen om jouw unieke stijl te ontdekken.

Heb je al meubels van ons of staan deze in bestelling? Dan bouwen we daar natuurlijk op voort, zodat alles perfect op elkaar aansluit.

We samen een rondje door onze showroom. Jij wijst aan welke hoek het beste bij jou past, welke kleuren je aanspreken en van welke accessoires jij nu écht enthousiast wordt. Na jouw bezoek aan de slag met het selecteren van de mooiste accessoires voor in jouw woning!

STAP 3

Bij jou thuis

Eindelijk is het zover! Op de afgesproken datum komen we langs met een bus vol met mooie accessoires. Met zorg en oog voor detail stylen we elke hoek af, zodat jouw huis echt jouw thuis wordt.  

Je rekent al je favoriete items gemakkelijk af per pin, en we laten ze meteen op hun plek staan. Na ons bezoek is jouw woning direct helemaal af én sfeervol. Geniet van jouw prachtig gestylde thuis!

Laat je verrassen door de kwaliteiten van onze interieurstylist aan huis.

Scroll verder om eerdere projecten te bekijken.

afstyling aan huis jayley bus

De voorwaarden van een interieurstylist aan huis

  • Zorg ervoor dat de woning goed toegankelijk is, met bestrating, een pad naar de voordeur, en een vrije oprit voor de bus.
  • De woning (incl. meubels) moet klaar zijn voordat de afstyling plaatsvindt.
  • Minimaal 1 week voor de afstyling hebben we foto’s/filmpjes nodig van je woning.
  • We monteren geen artikelen aan of op de woning.
  • De minimale afname is €2.499,-
  • Bij annulering minder dan 48 uur van tevoren worden de pakketkosten niet terugbetaald.
  • De investering bedraagt €199,- voor één verdieping binnen een straal van 50 km.
  • Betaling vindt plaats via pin op locatie.
interieurstylist aan huis salontafel styling
interieurstyling aan huis project zithoek

Dit zeggen onze klanten

Demi, Tilburg

Mijn huis voelt nu als een luxe boetiekhotel, met een perfecte balans tussen comfort en sfeer. Jayley heeft mijn verwachtingen overtroffen en ze heeft ontzettend goed geluisterd naar mijn wensen. Bedankt voor het creëren van mijn droominterieur!

Simone v.d. L

Dankzij de interieurstyling aan huis voelt mijn woning eindelijk als een echt thuis. De stylisten hebben mijn persoonlijke stijl perfect weten te vertalen naar een prachtig interieur dat helemaal bij mij past. Niet alleen zijn ze professioneel en creatief, maar ook nog eens ontzettend vriendelijk en meedenkend. Een absolute aanrader!

Leyla, Rotterdam

Elke kamer straalde warmte en stijl uit, precies zoals ik had gehoopt. De persoonlijke aanpak en oog voor detail maakten het hele proces nóg fijner. Ik kan niet wachten om mijn volgende verdieping  met hen aan te pakken!

afstyling aan huis eethoek
afstyling aan huis eethoek

Hulp nodig met jouw interieur?

Twijfel je of je interieur wel echt tot zijn recht komt? Laat ons de zorgen wegnemen met onze afstyling aan huis. Wacht niet langer en vraag vandaag nog je intake aan!

Veelgestelde vragen over interieurontwerp

De afstyling aan huis duurt vaak 3 uur, afhankelijk van hoe groot het huis is. We inventariseren natuurlijk ook alles wat binnen staat en hiervoor rekenen we vaak een uur.

De kosten voor een afstyling aan huis bedragen €199,- voor één verdieping binnen een straal van 50 km. Voor locaties buiten deze straal wordt een meerprijs berekend.

Wil je meer dan één verdieping laten stylen door een professional? Dan geldt er een toeslag van €100,- per extra verdieping.

Tijdens de intake bespreken we het budget voor de woonaccessoires. Dit is voor ons een richtlijn, zodat niemand voor verrassingen komt te staan. De minimale afname is €2499,-.

Nadat we alles hebben gestyled, scannen we elk artikel met een handscanner, zodat je precies weet hoeveel er in jouw huis gestyled is.

Voordat we langskomen om van jouw huis een thuis te maken, nodigen we je graag uit in onze showroom. Tijdens deze afspraak bekijken we foto’s en filmpjes van jouw woning, of inspiratiefoto’s die je hebt verzameld. Samen bespreken we welke stijl het beste bij jou past. Daarna maken we een rondje door de showroom, waarbij jij ons kunt laten zien wat je mooi vindt… of juist niet 😉.

De kosten bedragen €199,- voor de styling van één verdieping. Voor elke extra verdieping geldt een meerprijs van €100,-. Let op: deze tarieven gelden binnen een straal van 50 km.

Ja zeker! Ook in België toveren we jouw woning om tot een gezellige, fijne plek om in te wonen. Je betaalt een meerprijs buiten een straal van 50 km.

Je ziet ons verschijnen met een Renault Master bus. Hier staat ons Whoon Oisterwijk logo op bedrukt, waar je ons aan kan herkennen. Houd er rekening mee dat je voldoende parkeerplek voor de deur hebt, zodat we onze bus gemakkelijk kunnen parkeren en ook nog kunnen laden en lossen.

Geen probleem als je al een goede basis hebt maar nog de finishing touch mist met accessoires! Bel ons gerust en wij helpen je met het laatste puntje op de i! Klik hier om een aanvraag in te plannen.

Ook bedrijven in de horeca kleden wij aan, zodat jij je gasten kunt ontvangen in het allermooiste pand!

Ja, met onze accessoires geven we jouw bedrijfspand de perfecte uitstraling die past bij de stijl van jouw bedrijf!

Wij komen minimaal altijd met zijn tweeën. Soms met 3 man, afhankelijk van de grootte en het aantal ruimtes die ingericht moeten worden.

Ja, wij nemen accessoires en kleinmeubelen mee. Dus denk hierbij ook aan bijzettafeltjes, een sidetablespiegelswandkledenschilderijen, grote potten etc.

Wil je zeker zijn van een plekje op het moment dat het jou uitkomt? Plan dan 1,5 tot 2 maanden van tevoren een afspraak in voor een afstyling aan huis. Klik hier om een aanvraag in te plannen.

Dinsdag en woensdag zijn onze vaste dagen voor een afstyling aan huis. Kun je op die dagen niet? Bel ons dan even en vraag naar de andere opties!

De kosten voor een afstyling aan huis bedragen €199,- voor één verdieping binnen een straal van 50 km. Buiten deze straal wordt een meerprijs berekend. 

Wil je ook graag een andere verdieping gestyled hebben door een professional? Dan geldt er een toeslag van €100,- per extra verdieping. 

Investeer in een prachtig samengesteld interieur, afgestyled door iemand die er echt verstand van heeft. Op deze manier bespaar je jezelf talloze autoritten, verzendkosten en het gedoe van retourneren. En vooral: bespaar ontzettend veel tijd en keuzestress. Wij zorgen voor de extra handjes die jij tekort komt.